Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Овочі - Ягоди - Сад

Яблука у Польщі дорожчають через зменшення запасів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Зменшення запасів яблук впливає на зростання цін. Залежно від розміру та сорту, оптові ціни десертних яблук перевищили 2,5 злотих/кг (16,6 грн/кг).

Про це повідомляє Sadyogrody.

Залежно від розміру яблук та їх сорту, оптові ціни перевищили у лютому 2,5 злотих/кг,  що в середньому 4% більше, ніж у січні. 

Експерти пояснюють ситуацію зменшенням запасів продукції у сховищах, початком продажу найякісніших плодів із камер з охолодженням та контрольованою атмосферою. Ще одна причина – менший на минулорічний врожай через весняні заморозки.

Цього року погода поки що добра. Виробники повільно починають сезон. Закінчують обрізку дерев. Це допомагає регулювати розміри та якість врожаю.

Читайте також:Сади яблуні на основі сортів-колон родитимуть рекордні урожаї

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!