Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Яблука одних сортів дешевшають, інших – навпаки

На стабільному ринку вітчизняних яблук цього тижня почалися цінові зміни. Одні сорти добавили в ціні від 0.5 до 2 грн/кг, інші подешевшали на 0.5 – 1 грн/кг. В магазинах дешевшають яблука поганої якості, дорожчають добірні сортові.

Про це повідомляє AgroTimes.

За даними служби аналітики найбільшого гуртового ринку західної України «Шувар», яблука сорту Голден Делішез на початку тижня подешевшали на 1 грн/кг – до 14 грн/кг. Цьогорічний рівень цін на яблука цього сорту – на другому місці за 5 останніх років після 2018 року, коли на початку лютого Голден коштував 17 грн/кг.

Також подешевшали яблука Ліголь – на 50 коп/кг, до 12.50 грн/кг. Найдорожча за останні 5 років ці яблука коштували о цій порі в 2018 році – 15 грн/кг.

Ренет Симиренка навпаки подорожчав на 50 коп/кг – до 12 грн/кг.

Яблука Фуджі подешевшали на 1 грн/кг і коштують 15 грн/кг (у 2018-му ціна доходила до 18 грн/кг).

Яблука Чемпіон додали в ціні 2 грн/кг і коштують зараз 13 грн/кг. Це найвищий рівень цін на цю дату за 5 останніх років.

В київських мережах супермаркетів сорт Айдаред за місяць подорожчав на 5 грн/кг і коштує в середньому 23 грн/кг. Несортове яблуко, яке в магазинах має позицію «Яблуко українське» подешевшало за місяць на 5.41 грн/кг до 15 грн/кг.

Читайте також: Ціни на яблука перевищили минулорічні