Овочі-Ягоди-Сад

Виробник цукатів та сухофруктів хоче закуповувати недостиглі ягоди

Дніпровський виробник цукатів, сушених фруктів й овочів «Армопром-Д» шукає контакти серед фермерів, що вирощують ягоди і фрукти, хоча зараз доводиться мати справу з посередниками, що закуповують продукцію у населення.

Про це повідомляє журнал «Садівництво по-українськи».  

«Україна має великий обсяг власної фруктової сировини. Але з ним не все так добре, – розповів Володимир Кравченко, власник компанії «Армопром-Д». – Наприклад, для нашого виробництва потрібні полуниці трохи нестиглі, тверда  – тоді цукат виходить правильний, красивий. Пропонували садівникам закуповувати у них ягоду дорожче, але поки що не знайшли гідного виробника. Ми шукаємо надійних партнерів, готові укладати контракти навіть на майбутній урожай, робити попередні заявки, передоплату, щоб виробник знав точно, що ми в нього товар заберемо. Але, на жаль, багато виробників на це не йдуть. 

Часта відповідь, яку доводиться чути: «Завтра мій товар буде дорожчим, і я все одно продам». Дуже важко переконати таких людей, що сьогодні стабільність набагато важливіша, ніж короткий заробіток».

За словами бізнесмена, переробне підприємство готове кладати договори по абрикосу безпосередньо із садівничими підприємствами.«Нам доводиться мати справу з перекупниками, які скуповують плоди в населення. Це не дуже правильно. Краще калібрований якісний товар одного сорту – тоді якість нашого продукту буде вищою», – зробив висновок Володимир Кравченко.

Читайте також: ФГ «Гадз» завезло обладнання для заводу з виробництва пюре та соків