Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Виробництво дині з присмаком лайму зросло втричі

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Минулого року нідерландська компанія HillFresh підписала угоду з тайванською насінневою компанією Known You Seed про виключні продажу продажу насіння і динь з присмаком лайму Limelon на європейському ринку. Новинка сподобалася фермерам та покупцям. Іспанські фермери цього року потроїли її виробництво.
Про це повідомляє FreshPlaza.

«Це не просто інша Галія або Канталупа. Це дійсно нова диня. Наші роздрібні клієнти були дуже задоволені. Вони раді, нарешті, показати на своїх полицях щось незвичайне, –  сказав представник компанії  HillFresh Гертен ван Лутікхуайзен. – Limelon дуже солодкі – у них рівень Брікс 14 – але з терпкістю лайма в той же час. Це забезпечує абсолютно інший профіль смаку. Відрізняється від інших динь на ринку. Крім того, у плодів відмінний термін придатності. Ми провели випробування по вирощуванню Лаймона в Бразилії, Сенегалі та Коста-Ріці. Іспанія, однак, для нас найважливіший ринок на даний момент, хоча ми продаємо Limelons роздрібним продавцям по всій Європі».  

Добре працює реклама нового сорту в соціальних мережах. З ослабленням карантинних заходів очікують замовлень від HoReCa.

Читайте також:Огіркову диню вирощують для споживання в сирому та смаженому видах

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: