Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Вчені встановили найкращий спосіб зберігання баклажанів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Науковці Інституту овочівництва і баштанництва НААН встановили, що баклажани краще зберігаються в дерев’яних ящиках в умовах овочесховища до 30 діб.

Про це пише журнал «Плантатор».

Плоди баклажану зберігали в умовах овочесховища та холодильної камери  при температурі +3… +4 ºС. Для досліджень використовували два види тари: ящики (контроль) і поліетиленові перфоровані пакети. Термін зберігання 10, 20 та 30 діб. По закінченню кожного строку зберігання у плодах баклажану визначали хімічні показники.

Після 10 діб зберігання вихід стандартної продукції баклажана найкращий в умова холодильної камери в перфорованому поліетиленовому пакеті (практично 100%).

Після 20 діб зберігання плоди, що зберігалися в умовах холодильних камер, почали псуватися, збільшилася кількість нетоварних плодів — 69,7% (контроль) і 38,2% (п/е пакет), природні втрати маси 17,7 і 6,7% відповідно.

Після 30 діб плоди із холодильної камери зовсім зіпсувалися, а плоди з овочесховища краще зберігались у дерев’яному ящику — 80% (стандартні), але природні втрати маси коливалися в межах 13,8–28,5%.

Читайте також:Біометод продовжує терміни зберігання фруктів та овочів

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!