Овочі - Ягоди - Сад

В Україні зростають площі грушевих садів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
В Україні зростають площі грушевих садів

Українські аграрії все частіше закладають інтенсивні грушеві сади. Такі є в Дніпропетровському регіоні, Хмельницькій, Київській областях, розповів Анатолій Богдан, директор «Інсолар-Холод», компанії, яка займається проєктуванням, постачанням і монтажем устаткування для зберігання овочів і фруктів.
Про це повідомляє  Seeds.

Однак окремо грушевим садом ніхто не займається. Зазвичай груші вирощують на додаток до яблуневого, черешневого або сливового саду.
Президент Академії органічного садівництва Ekogarden, власниця розсадника плодових саджанців Валентина Лановенко вважає, що груші чудово знаходять збут на внутрішньому ринку, якому вітчизняної продукції явно бракує.

В супермаркетах частка імпорту, насамперед із Нідерландів і Бельгії, посідає більшість пропозицій.Найпопулярніші сорти груші у промислових садах України – Ноябрьська (перша назва – Ксенія), Конференція, RX та деякі інші.


Урожайність більшості сучасних сортів груші в зрілому віці – приблизно 40-45 т/га. Такі показники зафіксовані за схеми посадки 0,8х3,5 м і густоти стояння, відповідно, 3500 шт/га.

Читайте також:У Приазов’ї виростили майже кілограмові груші

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями