Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

В Америці представили преміальний сорт картоплі

В Америці представили преміальний сорт картоплі

Американська компанія RPE, Inc. після 12 років випробувань представила новий преміальний сорт картоплі із червоною шкіркою, жовтим м’якушем та солодкуватим вершковим смаком – RPE Golden Red.

Про це повідомляє Potato News Today.

RPE, Inc – квиробник повного циклу, вантажовідправник, продавець свіжої картоплі  пропонує цієї осені новий, преміальний сорт.

Цей сорт картоплі походить з Нідерландів, де він показав перші перспективи врожайності, внутрішньої та зовнішньої якості, а також стійкості до хвороб та комах. Так само сорт добре зарекомендував себе в регіонах вирощування в США та Канаді. Дегустація показала, що RPE Golden Red має кращий смак, ніж стандартна червона картопля; її внутрішній та зовнішній вигляд перевершує аналоги.

«Картопля преміум-класу RPE Golden Red – це новий золотий стандарт червоної картоплі, – сказав Тім Хаффетт, віце-президент з продажів та маркетингових операцій компанії RPE. – Порівняно зі звичайною червоною картоплею, ці чудові бульби мають яскраво-червону шкірку з насиченим жовтим м’якушем та солодкуватим вершковим смаком».

Читайте також: У насіннєву картоплю варто інвестувати, – виробник

Журнали