Овочі - Ягоди - Сад

Україна отримала додаткові квоти на постачання овочів та фруктів до Великої Британії

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Україна отримала додаткові квоти на постачання овочів та фруктів до Великої Британії

Підписання 8 жовтня угоди про політичну, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Великою Британією дозволяє близько 98% українських товарів отримати отримають ширший доступ на ринок Великобританії, при цьому в більшості випадків тарифні квоти зберігаються.
Про це повідомляє Atlantic Council.

«Нинішня квота на експорт української томатної пасти до ЄС становить 10 тис. тонн. Це залишиться недоторканим, тоді як нова британська угода відкриє шлях для додаткових 2 тис. тонн українського експорту до Великобританії. У найближчі роки також планується розширити поточні квоти у Великобританії, оскільки Україна домовлятиметься про покращені умови з ЄС», – зазначає видання.

Угода пропонує ряд переваг для Великобританії після Brexit. Найважливіше те, що більш вільна торгівля з Україною внесе вагомий внесок у продовольчу безпеку Великобританії. Великобританія є основним імпортером продовольства, і нова угода означає, що британські споживачі отримають вигоду від широкого спектру доступних високоякісних українських продуктів.


«Україна виробляє велику кількість відносно недорогих харчових продуктів, котрі неодмінно сподобаються британським покупцям, включаючи все – від меду до волоських горіхів та широкий асортимент фруктів та овочів, – пише видання. – Швидко розвивається органічний сегмент України може виявитись особливо привабливим для споживачів у Великобританії».


Читайте також:98% українських товарів матимуть вільний доступ на ринок Великої Британії: Україна підписала історичну угоду зі Сполученим Королівством

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями