Овочі-Ягоди-Сад

UHBDP допоможе сертифікуватися дрібним та середнім фермерам

Український проєкт бізнесрозвитку плодоовочівництва (UHBDP), що спеціалізується на фінансовій та методичній підтримці малого та середнього аграрного бізнесу, у найближчій перспективі допомагатиме у сертифікації системи HACCP.

Про це повідомив Дмитро Ніколаєв, менеджер UHBDP.

«Пандемія Covid-19 змінила ставлення багатьох учасників ринку і споживачів до сертифікації. Споживачі більше вимог почали висувати до якості продукції. Вони більш прискіпливо читають, що зазначено на етикетках. Їм важливе походження продукту, його прослідкованість, безпечність. Саме тому напрям сертифікації ми винесли в пріоритети. Ми будемо не лише знайомити виробників із принципами сертифікації, а й фінансово допомагатимемо в її проходженні й впровадженні. Кілька пілотних проектів із сертифікації фермерів вже є в нашому портфелі, тож будемо розвивати цей напрям надалі», – відзначив Дмитро Ніколаєв.

Окрім того, UHBDP буде ознайомлювати фермерів із законодавством щодо ринку землі, який відкривається 1 липня 2021 року, розроблятиме та впроваджуватиме навчальну та торговельну онлайн-платформи, надаватиме гранти на відновлення після COVID-19 для найбільш вразливих фермерів, фермерських груп, кооперативів та МСП тощо.

Читайте також: Канадці допоможуть фермерам адаптуватися до погодних і карантинних змін