Овочі-Ягоди-Сад

У Німеччині пропонують звільнити овочі від ПДВ

У Німеччині пропонують звільнити овочі від ПДВ

На думку Федерального агентства з навколишнього середовища пропонує здешевити овочі та проїзд у громадському транспорті, знизивши податок на додану вартість для них, у той же час збільшити ПДВ на м’ясо та інші продукти тваринного походження.

Про це повідомляє T-online.

У рамках реформи податок на додану вартість має бути більш орієнтований на екологічні та соціальні критерії. Тому подорожі автобусами та поїздами також мають стати дешевшими, вважають у агентстві з навколишнього середовища.

Те, що екологічно чисте, має стати дешевшим, те, що екологічно шкідливе, більше не повинно субсидуватися державою занадто низькими податками, заявив президент Федерального агентства з навколишнього середовища Дірк Месснер.

Зокрема, з точки зору Федерального агентства з навколишнього середовища (UBA), основні рослинні продукти, такі як фрукти, овочі, злакові продукти та рослинні олії, а також громадський транспорт мають бути повністю звільнені від ПДВ.

У свою чергу АПУ закликає припинити субсидування продукції, що шкодить довкіллю та клімату опосередковано. Зокрема, це стосується зниженого ПДВ у розмірі семи відсотків на м’ясо та інші продукти тваринного походження, які в майбутньому будуть оподатковуватися за звичайними 19%.

Читайте також: Фермерські магазини викидають до 80% менше плодів, ніж супермаркети