Овочі - Ягоди - Сад

У Каліфорнії вирощуватимуть волоські горіхи без використання хлорпірифосу

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
У Каліфорнії вирощуватимуть волоські горіхи без використання хлорпірифосу

Департамент продовольства і сільського господарства Каліфорнії (CDFA) виділяє $ 1 млн на проєкт використання методів низького екологічного ризику для боротьби з шкідниками в горіховій промисловості штату, де з цього року заборонено використання хлорпірифосу. 

Про це повідомляє Ggrowingproduce.

Проєкт планується завершити протягом 3 років. Він передбачає створення 6 демонстраційних ділянок площею 16 га по всій долині Сакраменто і Сан-Хоакін.

Біологічний контроль над павутинним кліщем буде вивчатися шляхом випуску хижих кліщів і посадки покривних культур для залучення природних ворогів.

Крім різних способів біоконтролю вчені перевірять також ефективність феромонів для порушення спарювання у цілого ряду основних шкідників волоського горіха, в тому числі плодової молі і апельсинового хробака Amyelois trantella.

Історично для боротьби з цими шкідниками застосовувався хлорпірифос та інші інсектициди широкого спектра дії.

Жорсткість регулювання агрохімічних речовин посилюється через побоювання з приводу їх впливу на здоров’я людини і навколишнє середовище. 

«Більш широке впровадження альтернативних методів захисту культур, не пов’язаних з обприскуванням, допоможе захистити здоров’я жителів Каліфорнії і вразливих екосистем, забезпечуючи при цьому безпеку ланцюжків поставок продуктів харчування», говориться в заявці проєкту.

Читайте також: Криза може допомогти постачати горіхи в Європу

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями