Овочі-Ягоди-Сад

Криза може допомогти постачати горіхи в Європу

Обмеження перевезень через коронавірусну кризу може сприяти постачанню українських горіхів у Західну Європу через близьке географічне розташування.

Про це повідомляє AgroPortal.

«Виробники інгредієнтів кажуть, що їм необхідні більш короткі ланцюжки поставок. І безумовно, це відмінна можливість для українських експортерів – географічна близькість до ринків, зокрема до ринків Західної Європи. При цьому потрібно враховувати, що нинішня криза вплине на стандарти харчової безпеки – вони посиляться і будуть жорсткіше контролюватися. Для європейських покупців дуже важливими аспектами стануть дотримання безпеки продуктів харчування, надійність і умови поставок, захист бренду», – повідомив міжнародний консультант ІТС Джеймс Фітцпатрік.

За його словами, якщо в процес збору врожаю залучено велику кількість людей, то він може бути під загрозою. А якщо ж трапиться друга хвиля коронавируса, яку прогнозують аналітики в жовтні-грудні, то це істотно позначиться на зборі врожаю і на попиті.

«Економічна криза, який також прогнозується, буде складним періодом. Однак, в період рецесії, як показують ситуації минулих років, попит на горіхи не знижується. Якщо згадати економічну кризу 2008-2009 років, попит на горіхи в цей час був досить високим», — розповів консультант.

Експерт спрогнозував, що попит на всі види горіхів буде рости, про це говорять і представники торгових мереж. Але при цьому відзначають, що популярними ці продукти будуть у формі корисні снеків і в якості інгредієнтів для кондитерських виробів.

Читайте також: Експорт горіхів зменшився вдвічі

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!