Овочі-Ягоди-Сад

Тараса Баштанника обрано президентом Української плодоовочевої асоціації

Тараса Баштанника обрано президентом Української плодоовочевої асоціації

На посаду президента Української плодоовочевої асоціації (УПОА) обрано Тараса Баштанника – одного з найавторитетніших фахівців українського ягідного ринку, який довгі роки займав посаду директора компанії «Українська ягода».
Про це повідомляється на сайті асоціації.

Тарас Баштанник має досвід створення та управління промисловими ягідниками площею понад 100 га, досвід експорту свіжих та заморожених ягід на ринки ЄС, ОАЕ, країн Південно-Східної Азії.

На новій посаді Тарас Баштанник займатиметься, зокрема, вирішенням питань виходу українських виробників плодоовочевої продукції на зовнішні ринки, підвищенням якості та конкурентоспроможності української продукції, а також загальними питаннями діяльності Асоціації.

«На новій посаді планую інтегрувати якомога більше українських виробників плодово-ягідної та овочевої продукції для досягнення спільної мети індустрії, а саме: розвиток експорту, підвищення якості української продукції, використавши позитивний власний досвід та досвід колег по ринку», – зазначив президент Української плодоовочевої асоціації.

«Багатий практичний досвід Тараса підсилить роботу нашої Асоціації, а також допоможе її членам – учасникам плодоовочевого ринку у побудові ефективної бізнес- та торговельної стратегії, створенні продукції з високою доданою вартістю, знаною за кордоном», – прокоментувала директорка з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

Читайте також: У Київській області запустили промисловий комплекс з доробки фундука