Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Світовий урожай персиків і нектаринів зменшився

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Світовий урожай персиків і нектаринів зменшився

Прогнозується, що глобальне виробництво персиків та нектаринів цього року знизиться на 1,1 млн. тонн до  21,0 млн. тонн через несприятливі погодні умови в Китаї та ЄС. 

Про це йдеться у новому звіті Міністерства сільського господарства США та Глобальної сільськогосподарської інформаційної мережі (GAIN).

Прогнозується, що виробництво в ЄС скоротиться на понад 600 тис тонн до 3,5 млн тонн після майже рекордних поставок минулого року, оскільки низка погодних явищ негативно вплинула на врожайність провідних виробників Іспанії, Італії, Греції та Франції. Надлишок виробництва персиків за останні кілька років також призвів до зменшення їх площі в Іспанії, Італії та Франції, причому Іспанія замінила їх горіховими деревами. Менша врожайність зменшить експорт на 24 тис. тонн до 155 тис. тонн.

Виробництво Китаю впаде на  500 тис. тонн до 14,5 мільйонів тонн через сильний снігопад у квітні, який негативно позначився на плодоношенні в більшості провінцій, що вирощують персики. Очікується, що експорт скоротиться на третину до 80 тис. тонн, оскільки Росія продовжує зберігати заборону на імпорт фруктів з Китаю, включаючи кісточкові. Як третій за величиною ринок Китаю до заборони, Росія знайшла у серпні 2019 року фітосанітарні проблеми в китайських фруктах. 

Імпорт Китаю повинен збільшитися на 40% – до 38 тис. тонн, через різке зростання обсягів поставок з Чилі на початку торгового року,  до того як Covid-19 вплинув на поставки.

Читайте також: Виробництво персиків та нектаринів в Європі впало майже на 20%

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ