Овочі-Ягоди-Сад

Подешевшала картопля

Ціна на картоплю впала на 25% менше, ніж за тиждень. Станом на 26 серпня 2019 року картопля на оптовому ринку пропонується по по 7-9 грн/кг проти 12 грн./кг 20 серпня.

Про це повідомляє «Інфо.Шувар».

«В кінці минулого тижня зниження ціни на вітчизняному ринку відбувалося переважно за рахунок збільшення імпорту картоплі із Білорусі. Від початку цього тижня тенденція до зниження ціни суттєво посилилась завдяки збільшенню пропозиції від вітчизняної картоплі. Пізні сорти сьогодні збирають у всіх регіонах, завдяки цьому ціни не тільки знижуються, вони  майже зрівнялись по всій території Ураїни», — розповіла керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар»Тетяна Гетьман.

Від початку літа ціни на українську картоплю нового врожаю тримались на рекордно високому рівні, який був в  2-2,5 раза вищим від цін попереднього року. 

Рік тому картопля на оптовому ринку продавалася по 3,5-4,5 грн/кг, ціни на неї теж тоді почали знижуватись від кінця серпня. Мінімальна вартість картоплі  – 2,5-3,5 грн/кг була зафіксована в минулому сезоні в кінці жовтня, а перша хвиля цінового зростання розпочалась з другої половини листопада.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!