Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

«Органік Д» постачатиме цибулю в Саудівську Аравію

Фермерське господарство «Органік Д», з села Сутиски біля Вінниці планує постачати цибулю в Саудівську Аравію, повідомляє «Вінниця.Info».  

«Ми співпрацюємо з різними компаніями, які допомагають нам в Україні за європейські кошти і організовують вихід на ринки. Мали кілька перемовин з великими баєрами з Саудівської Аравії, яких цікавлять українські продукти, – розповів керівник господарства  Вадим Кричковський. – Оцінивши свій потенціал і вимоги загальносвітового законодавства, ми прийняли рішення відправляти цибулю. Інші культури, які ми вирощуємо – картопля, морква, якщо відправляти митими, можуть зіпсуватись.

Також були певні умови по фасуванню і упаковці. Цибуля має бути в три-кілограмовій упаковці, брендована. Також є умови по мінімальній партії. Ми всі етапи вже пройшли. В нас у Вінниці є компанія, яка планує зробити майданчик, щоб завантажувати контейнери прямо у Вінниці і вони вже будуть відправляти на Саудівську Аравію. Вони забезпечують логістику».

Господарство має сертифікат Global G.A.P Минулого року підприємство виростило 600 тонн цибулі, 3 тис. тонн моркви, 500 тонн буряка, 400 тонн картоплі.

Читайте також:Овочі «Органік-Д» потрапили у супермаркети

Журнали