Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Садівники Одещини оцінили ефективність нового органосиліконового ад’юванту

Садівники Одещини оцінили ефективність нового органосиліконового ад’юванту

Господарство «Комсомолець» (Одеська область), яке вирощує виноград, черешню, персик та яблука, вперше в цьому сезоні застосувало новий продукт компанії«UKRAVIT» органосиліконовий ад’ювант Інгрес (поліалкіленоксид модифікований гептаметилтрисилоксан).

Комерційний директор господарства Олександр Терзі відзначає якість новинки, яка покращує розтікання і проникнення робочого розчину пестицидів та агрохімікатів.

«Продукт «UKRAVIT» не поступається якістю іноземним аналогам, — зазначив він. — Поверхневий натяг рідини зменшується, розчин розтікається по листу, підвищується проникність. В минулому році нам дали пробник по-дружньому, а в цьому році ми вже повноцінно його застосовуємо. Враховуючи приємну ціну, використовуємо його і при фунгіцидних обробках пшениці, ріпака, ячменю, нуту, гороху, й на багаторічних насадженнях».

В ситуації, коли розчин повинен потрапити в усі пори та повністю закрити площу вегетативної маси, це —необхідний продукт, впевнений керівник господарства «Комсомолець». Адже завдяки Інгрес ефективність дії будь-якого препарату, що застосовується, підвищується, і культури отримують належний захист.

Читайте також: Коли культурні рослини пригнічуються без явних причин, на допомогу приходить Інститут здоров’я рослин

Журнали