Овочі-Ягоди-Сад

Новий червоношкірий італійський сорт яблук має сюрприз всередині

Сорт Red Moon окрім червоної шкірки має і червоний м’якуш. Виведений в Італії компаніями Clementi Srl та Bio Meran для біологічного та біодинамічного виробництва та садівництва компанією Barolli в Австралії.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«У Мадриді яблука Red Moon мали хороший інтерес. Ми показали та дали скуштувати свіжозібрані фрукти багатьом покупцям звичайної торгівлі та сучасної дистрибуції з різних країн. Привабливий червоний колір м’якуша та високий вміст антоціаніну поєднує це яблуко з останніми споживчими тенденціями. Red Moon — це по-справжньому новий продукт, привертає увагу і не в останню чергу яблуко, здатне привернути кінцевого споживача та створити додаткові продажі. Red Moon насправді не конкурує з уже переповненою категорією яблук, але є ще одним фруктом, що розташований на півдорозі між яблуком та ягодами чи гранатами» — сказав  співвласник копмпанії-партнера Red Moon — Kiku Variety Management Юрген Браун.

Читайте також: Вишневочервоним яблукам Бінго Гала пророкують успіх в Азії

Технічний менеджер компанії  Clementi та співвласник бренду Red Moon Srl, пояснив, що сорт Red Moon на даний момент є єдиною маркою із 100% червоних яблук з червоним м’якушем, виготовлених в Італії. Цей сорт вже посадили на 100 га в найпридатніших районах Альто-Адідже та Венето. Цього року зібрали 1,5 тис. тонн яблук, частина з яких біологічна та біодинамічна. 

За кілька днів у компанії розпочнуть поставки у спеціальній упаковці у Німеччину, країни Бенелюксу та Скандинавію. 

Комерційні випробування триватимуть з вибором дистриб’юторів в Італії, які будуть поширюватися на Іспанію. 

Компанія організовує дегустації під гаслом «сюрприз всередині».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!