Овочі-Ягоди-Сад

Вишневочервоним яблукам Бінго Гала пророкують успіх в Азії

Мутація яблук з плодами насиченого вишневого кольору сорту Гала в компанії TopFruit з Південної Африки отримала назву Бінго Гала. Сім років випробувань підтвердили генетичну стійкість яблунь, які в інших аспектах, таких як смак, урожайність та період збирання, не сильно відрізняються від інших зразків сорту Гала.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Селекціонер Бінго Гала Джанні Вігман говорить, що 90% врожаю гарантовано відповідатимуть кольоровій специфікації. Крім того, збирання врожаю проводять за один сеанс, що означає економію витрат на оплату праці. Завдяки цьому виробник може посадити втричі більше дерев.

Через забарвлення сорту пророкують популярність в Азії.

«Це справді може відкрити азіатський ринок для південноафриканських яблук Гала, якщо новий сорт буде посаджений досить широко. За останні сорок років наш Гала здебільшого призначалася для Великобританії та Західної Європи, де споживачі звикли до менш забарвленого Гала. На Сході, Новій Зеландії та Чилі користувалися перевагою в порівнянні з нами», – сказав Хайн Келдер, генеральний директор провідної південноафриканської компанії-експортера  фруктів Fruitway.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!