Овочі-Ягоди-Сад

Незважаючи на девальвацію, ціни на цибулю-сіянку обвалилися

За тиждень ціни на цибулю-сіянку на найбільшому оптовому ринку Західної України  «Шувар» впали з 85-90 грн/кг до 55-75 грн/кг.

Про це повідомляє «Шувар-Інфо».  

«Поточний обвал ціни на насіннєву цибулю – це наслідок збільшення кількості продавців в Україні на початку сезону . Наші трайдери чудово пам’ятають, як добре вони заробили   рік тому, коли ціни на товарну цибулю були рекордними, а попит на «сівок» шаленим. Ті, хто постійно займаються цим бізнесом, в цьому сезоні також збільшили обсяг замовлень в ЄС і, відповідно, зараз пропозиція є значно більшою, ніж зазвичай в цей період», – каже Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».

Рік тому насіннєва цибуля на ОРСП «Шувар» коштувала  57-65 грн/кг, вона почала швидко дорожчати після 20 березня і в кінці квітня 2019 року гуртові ціни сягнули 170-180 грн/кг.

Українські трейдери кажуть, що поточне зниження ціни – це тимчасове явище і вже за кілька тижнів на ринок може повернутись тенденція до подорожчання.

Причиною чергової хвилі цінового зростання, на думку продавців, може стати по-перше, сезонне зростання попиту, по-друге, девальвація української гривні. 

За даними «Інфо-Шувар» найбільший попит на насіннєву цибулю припадає на другу половину березня.

Майже всю насіннєву цибулю Україна імпортує з Польщі та Нідерландів.

Читайте також:Найвигідніше продавати надранній порей на початку серпня

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!