Овочі-Ягоди-Сад

Фермери Львівщини виростили гарний врожай овочів з насіння благодійників 

Фермери Львівщини виростили гарний врожай овочів з насіння благодійників 

В поточному році на Львівщині реалізовувалась програма «Насіння та продовольство» Української освітньої платформи спільно з нідерландською організацією Kerk in Actie за участі релігійної організації «Вищий духовний навчальний заклад «Таврійський християнський інститут» (м. Херсон) та департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Про це повідомляють на сторінці департаменту у Фейсбук.

В рамках програми, в травні, 12 товаровиробників, що спеціалізуються на вирощуванні картоплі та овочів безкоштовно отримали 10 тонн картоплі сортів «Мелоді» та «Мілва», та 2 тонни цибулі сорту «Ред Барон». Окрім того було отримано до 10 кг насіння овочів: баклажани, буряк, капуста, морква, редис, огірок

«Незважаючи на несприятливі погодні умови та пізні терміни посадки фермерам вдалося досягнути хороших показників врожайності. Врожайність картоплі склала від 100 до 450 ц/га; цибулі – 64,8 – 100 ц/га. Також хороші показники отримано по іншим овочам. Такий результат досягнуто за рахунок якості насіння та професіоналізму агровиробників. Враховуючи те, що насіння було першої репродукції, частину врожаю фермери планують використати як посадковий матеріал на наступний рік, що також дає можливість поширення в області високопродуктивних сортів овочів», – зазначають в департаменті. 

Читайте також: Харківським фермерам передали 35 тонн гуманітарного насіння овочів