Овочі-Ягоди-Сад

Найвигідніше продавати надранній порей на початку серпня

У ТОВ «Діонея», що в Київській області, під ранні сорти й гібриди порею відводять 1,2 га, вирощують їх із розсади в плівковій теплиці. Хоча вирощування розсади обходиться дорожче, але продукцію можна продавати раніше на два тижні: у перших числах серпня.

Про це директор господарства Ігор Микицей написав у своїй колонці на AgroTimes.

«Зазвичай ранню продукцію у великій кількості невигідно вирощувати, – зазначив директор. – На внутрішньому ринку її продається багато. Зазвичай там, де пропозиція перевищує попит, немає доброї ціни. Крім того, у ранніх сортів та гібридів є один недолік: якщо вчасно зібраний урожай не продати, то він швидко втрачає товарний вигляд, структура ніжки стає рихлою».

Порей починають збирати тоді, коли ніжка в діаметрі перевищить 2 см. На продаж у ранньої цибулі порею обрізують корінці, не пошкоджуючи денця, знімають лише один листок, ніжку миють, щоб очистити від решток ґрунту.

Оглядають рослину, щоб вона була свіжою (без ознак підсихання листків), без шкідників та слідів їхніх пошкоджень, без ознак утворення квітконоса, з нормальною вологістю поверхні, без стороннього запаху.

Цибулю збирають в ящики і зберігають в холодильній камері.

Читайте також: Цибулю-порей можна вирощувати розсадним способом

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!