Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

В Україні планують розвивати ринок зберігання і глибокої переробки плодово-ягідної продукції з інноваційним обладнанням

В Україні планують розвивати ринок зберігання і глибокої переробки плодово-ягідної продукції з інноваційним обладнанням

В Україні мають намір розвивати ринок зберігання і глибокої переробки плодово-ягідної продукції. Одним з проєктів може стати будівництво заводу. На заводі планують встановити сучасне обладнання нідерландської компанії Kiremko, яке дозволить виробляти якісну продукцію, яка відповідатиме всім стандартам ЄС.

Про це повідомляє пресслужба «Толсма Текнік».

«Інноваційні рішення для автоматичного виробництва продуктів переробки картоплі допоможуть побудувати потужне для України підприємство», –  зазначив директор «Толсма Текнік» Олесь Капітанчук.
«Толсма Текнік» є представником ряду європейських виробників обладнання для зберігання, доробки та переробки овочів, фруктів і ягід.

Підприємство планує випускати продукцію, яка буде сертифікована за основними світовими системами управління якістю і безпекою продукції. Як зазначається, значну частину обсягів виробництва нового підприємства, в майбутньому, експортуватимуть до країн ЄС.

Довідка: ТОВ «Толсма Текнік» є представником ряду європейських виробників обладнання для зберігання, доробки та переробки овочів, фруктів і ягід. Партнерами підприємства є компанії з Нідерландів, Італії та інших європейських країн.

Компанія пропонує комплексні рішення для фермерів, овочевих і плодовоягідних логістичних центрів, підприємств з доробки та переробки овочів і фруктів, надаючи, послуги з монтажу та обслуговування обладнання.

Читайте також: Некондиційні овочі переробляють на чипси