Овочі - Ягоди - Сад

Некондиційні овочі переробляють на чипси

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Некондиційні овочі переробляють на чипси

Британська компанія Nudie Snacks випустила чипси з цвітної капусти та інших овочів зі смаками сиру з карамелізованою цибулею та куцу карі.

Про це повідомляє Feast Magazine.

У складі чипсів 38% пюре з цвітної капусти, кукурудзяне борошно, картопляні пластівці, рисове борошно і спеції. За словами представників компанії, чипси з цвітної капусти містять на 40% менше жиру, ніж звичайні картопляні. Це робить їх більш здоровим варіантом перекусу.

У кожній упаковці вагою 22 грами всього 118 кілокалорій. Продукт підходить для тих, хто дотримується веганскої, вегетаріанської, безглютенової і безлактозної дієти.

«Це ідеальна закуска, без компромісів за смаком або якості. З огляду на ризики для здоров’я, пов’язані з діабетом, ожирінням і коронавірусами, як ніколи важливо підтримувати свою імунну систему і здоров’я кишечника в хорошому стані», –прокоментував засновник Nudie Snacks Трейсі Хогарт.

Виробництво такої закуски також скорочує кількість харчових відходів. Адже счипси виробляють з овочів, які часто викидали через невідповідність стандартам форми та розмірів.

Читайте також: Запорізькі фермери відмовилися від вирощування огірків і зосередилися на переробці

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями