Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Найбільша в Україні плантація органічної малини розташована на Полтавщині

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На Полтавщині вирощується найбільша плантація  органічної малини, 13 га, повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов.

Про це пише «Урядовий кур’єр».

Господарство «Сади Диканщини» на Полтавщині вирощує органічні яблука та малину. Насаджень малини має 13 га — це найбільша площа під органічною ягодою в Україні.

«У нас зареєстровані й мають органічні сертифікати 30 господарств, які спеціалізуються на вирощуванні сільгосппродукції. Зокрема ФГ «Агро Маяк» у Котелевському районі займається садівництвом і ягідництвом. Агропромислова група «Арніка» у Глобинському районі вирощує сою, а господарство «Сади Диканщини» — яблука й органічну малину», — сказав Сергій Фролов.

Читайте також: Як заробляти на ягідництві більше?

Малину господарство успішно експортує. Проте у департаменті агропромрозвитку сподіваються, що органічна продукція експортуватиметься не як сировина, а як кінцева продукція із високою доданою вартістю.

«Питання в іншому: чи не стане Україна просто сировинною базою? Адже левова частка нашого аграрного експорту — це сировина: зерно кукурудзи, сої. У нас роблять тільки олію. Тому вважаю, що разом із земельною реформою слід створити умови, щоб в Україні запрацювала переробка. Щоб у нас створювалася додана вартість, а на експорт ми відправляли вже готову продукцію», — зауважив він.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!