Овочі-Ягоди-Сад

Надтонке волокно захищає теплиці від шкідників

Надтонке волокно захищає теплиці від шкідників

Шведська компанія Svensson цієї осені представила нову серію екранів Xsect, призначених для захисту від шкідливих комах всередині теплиці. На відміну від більшості інших сіток, вони значно менше блокують потік повітря через застосування у плетенні надтонкого волокна.

Про це повідомляє Ludvigsvensson.

Більшість сіток від комах мають недоліки через розмір чарунок: або вони блокують потік повітря, роблячи клімат більш жарким і вологим, що завдає шкоди посівам, або пропускають шкідників.

Екрани Xsect створені з тонкого запатентованого волокна з отворами, крізь які комахи (такі як трипси, попелиці, білокрилки) не можуть проникнути, але в той же час повітря проходить вільно.

Така технологія дозволяє знизити застосування пестицидів, захистити культури від комах і хвороб, які розповсюджуються шкідниками, знизити ризик аборту квітів і зібрати хороший урожай.

«Різниця, яку ми бачили з сіткою Econet 4045 в порівнянні з сіткою, що була раніше, полягала в тому, що вентиляція значно покращилася, а комахи не змогли пробратися до рослин. Фактично, нова сітка допомагає поліпшити повітрообмін всередині теплиці, знижує температуру і навіть здатна збалансувати зовнішню вологість і вологість всередині», – розповів Мігель Вега, представник мексиканської компанії NatureSweet, яка має 81 теплицю і є постачальником номер один томатів на лозі до США.

Читайте також: Фермери цікавляться нетхаусами для овочів