Овочі-Ягоди-Сад

На Миколаївщину запрошують інвесторів-виноградарів та садівників

На Миколаївщину запрошують інвесторів-виноградарів та садівників
Тилігульський лиман

У Березанській громаді на Миколаївщині створюють сприятливий бізнес-клімат та працюють над залученням інвесторів у виноградарство, туристично-рекреаційний бізнес та «зелену» енергетику.

Про це повідомляється на сайті «Децентралізація»  

У громаді розробили інвестиційний паспорт спільно з експертами «Клуб ділових людей України» за підтримки U-LEAD. 

Завдяки вдалому географічному розташуванню Березанська громада має можливість активно розвивати туристичний та медично-рекреаційний напрямок. Тут знаходиться відомий Тилігульський лиман, є можливість добувати сонячну та вітрову енергію.

Завдяки теплому клімату на території Березанської громади добре розвинутий аграрний сектор. Серед інвестиційних пропозицій є створення виноградників та садів. «Наша громада невелика. Край аграрний, розвинуте садівництво, маємо потужний природний ресурс. Хочу подякувати за вклад в створення реального інвестиційного паспорту експертам «Клуб ділових людей Україна» та Програмі «U-LEAD з Європою». Головне, щоб в такі непрості часи наші громада отримувала надходження, працювала. Я запрошую інвесторів до нашої громади. Ми готові допомагати у вирішенні будь-яких питань в межах законодавства, заради того, щоб заходили інвестиції в громаду», – зазначив Валерій Хоміцький, голова Березанської громади.

Читайте також: Уряд виділив ще три гранта на садівництво та ягідництво