Овочі - Ягоди - Сад

Китай заклав на зберігання рекордну кількість часнику

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Китай заклав на зберігання рекордну кількість часнику

У Китаї завершився сезон вирощування часника, у склади закладено рекордну кількість продукції –  4,46 млн тонн, що на 30% більше, ніж торік.
Про це повідомляє Produce Report.

Ціни на часник знижуються. Наприклад, червоний гібридний часник, що має головки діаметром 5,5 см коштував $0,70/кг, а до 10 жовтня подешевшав до $0,64/кг. Це значно нижчий рівень цін, ніж минулої осені: $1,13/кг.

На думку експертів галузі, збільшення виробництва часнику в цьому сезоні випередило попит, що природно призвело до зниження цін. Середні закупівельні ціни на свіжий часник становили $0,36/кг, що є значним падінням минулого року.


«Тим не менше, більшість галузевих експертів залишаються більш оптимістичними щодо подальшої частини цього сезону», – зауважує видання.

Китай виробляє 70–80% світового часнику. Хоча в цьому році ціни нижчіі, обсяг експорту також суттєво зріс, підтримуючи стабільну торгівлю з такими ключовими ринками експорту, як Японія, Південна Корея, Сінгапур, Малайзія, Близький Схід та Європа. У травні цього року обсяг експорту збільшився до 281,1 тис. тонн , перш ніж поступово прийшов у норму. До серпня експорт свіжого та охолодженого часнику в цьому році склав 1,42 млн тонн, що на 390,7 тис. тонн більше (у порівнянні з минулим роком+ 38%).


Прогнозується, що закордонні замовлення продовжуватимуть зростати до нового року, збільшуючи ціни. Деякі вказують на пандемію COVID-19 як на рушій збільшення замовлення за кордон, оскільки багато споживачів вважають, що часник має підвищують імунітет властивості.

Незважаючи на те, що ціни в Китаї залишаються низькими, очікується, що вони будуть поступово зростати із збільшенням попиту в міру наближення 2021 року та китайського Нового року.

Читайте також: Ринок свіжого часника стабілізувався, а чищеного – чекає відновлення харчопрому

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями