Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Кожну 10-ту пляшку соку в світі зробили з фруктів та ягід, перероблених українською компанією T.B. Fruit

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

За підсумками 2019 року, кожна 10-то пляшка соку в світі була зроблена з фруктів і ягід, перероблених компанією T.B. Fruit, до складу якої входять сім заводів з переробки фруктів та овочів, чотири з яких розташовані в Україні (інші — в Польщі та Молдові).

Про це повідомили в компанії T.B.Fruit.

«Вже котрий рік поспіль компанія з України займає третю лідерську сходинку в рейтингу найбільших виробників концентрованих соків в Європі», – йдеться у повідомленні.

Загальна потужність переробних заводів T.B. Fruit становить 1 млн тонн фруктів, овочів та ягід на рік. А це відповідно майже 150 тис. тонн концентрованого соку щороку.

Концентровані соки виробництва T.B. Fruit постачаються глобальним лідерам, таким як Nestle, PepsiCo, Coca-Cola, Refresco, Eckes-Granini. В Україні з концентрованого соку T.B. Fruit виготовляють соки для таких відомих українських брендів як: Sandora, «Садочок» , «Сандорик», Rich, «Живчик» та ін.

Засновник і власник T.B. Fruit Тарас Барщовський повідомив, що на початок 2020 року географія експорту продукції компанії (близько 90%) налічує 40 країн світу, серед яких є важкодоступні для українського виробника ринки США, Європи, Японії, Ізраїлю. А ці країни дуже прискіпливо ставляться до якості сировини, що надходить до них.

Довідка: T.B. Fruit – це вертикально-інтегрована міжнародна група компаній. Окрім 7 заводів з переробки фруктів та овочів компанії належить також транспортно-логістичний, інжиніринговий та деревообробний бізнес. У залежності від сезону, на підприємствах T.B. Fruit працює 2,5-3,5 тис. чоловік.

Читайте також:T.B. Fruit запустила крупний завод з виробництва пектину

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!