Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Українська T.B. Fruit затримує будівництво переробного заводу в Польщі

Українська T.B. Fruit затримує будівництво переробного заводу в Польщі

Хоча завод української групи компаній T.B. Fruit у селі Бжостовець у Мазовецькому воєводстві Польщі й мав розпочати переробку яблук вже восени цього року, роботи по будівництву об’єкту значно сповільнились. У групі компаній пояснюють, що будівництво заводу планується завершити до середини 2021 року.
Про це повідомляє Sad24.pl.

Будівництво заводу у Бжостовці розпочалося на початку 2019 року, тоді передбачалося, що перша продукція почне виготовлятися восени 2020 року. Завод мав переробляти 3 тис. тонн яблук на день з можливістю збільшення переробних потужностей до 4,5 тис. тонн на добу.

Однак уже цієї весни було помітно, що роботи з будівництва нового заводу значно сповільнились. Редакцію видання тоді в T.B. Fruit запевнили, що перші яблука почнуть переробляти восени 2020 року. 

Однак завод досі не працює. У групі компаній T.B. Fruit пояснюють затримку ускладненнями, пов’язаними з епідемією COVID 19, що стосуються як логістичних, так і кадрових питань. Тому група компаній вирішила змінити графік інвестування. Окрім того, зсунувся графік виконання контракту на постачання комунальних послуг, необхідних для роботи нового заводу.«Новий графік передбачає завершення роботи будівництва заводу в першій половині наступного року. Ми припускаємо, що до початку нового сезону завод буде повністю готовий приймати сировину, особливо з місцевого ринку» – запевняють у T.B. Fruit.


Читайте також: Яблук середньої та низької якості більшає

Журнали