Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Консультантка порекомендувала на Півдні вирощувати малину в закритому ґрунті

Консультантка порекомендувала на Півдні вирощувати малину в закритому ґрунті

Ганна Луцько, консультантка з агрономічних питань із понад 20-річним досвідом рекомендує вирощувати малину в закритому ґрунті, особливо на Півдні. Це дозволяє використовувати найсучасніші технології, обирати найвідповідніші сорти, найефективніше обладнання і агрегати для догляду за насадженнями.

Про це вона повідомила у колонці на AgroTimes.

«По-перше, раджу завжди і в усьому використовувати найсучасніші технології, обирати найвідповідніші сорти, найефективніше обладнання і агрегати для догляду за насадженнями. Пам’ятайте: щоб бути успішним бізнесменом, треба бути прогресивною людиною», – написала вона.

Зокрема, вона порадила вирощувати малину в закритому ґрунті, особливо на Півдні. 

«Можна почати з однієї чи двох споруд, а після отримання прибутку тиражувати їх без відчутного фінансового навантаження на виробництво, – зазначила Ганна Луцько. –  Але це мають бути високоякісні теплиці, а не халабудки».

Вона також навела приклад підприємства з Херсонщини, яке консультувала. Там встановили кілька теплиць тунельного типу харківського виробництва – завширшки 10 м і завдовжки 50 м.Тож коли херсонські аграрії побачили переваги цих сучасних тунелів, твердо вирішили раніше встановлені аматорські конструкції розібрати і замінити їх на якісні теплиці.

Читайте також: Фермер показав, як виростити перший осінній урожай малини 15 т/га

Журнали