Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Компанія Bejo вивела перший гібрид картоплі, що розмножується насінням

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія Bejo зареєструвала перший гібрид справжнього насіння картоплі (TPS) Oliver F1, який можна вирощувати безпосередньо з ботанічного насіння і за один сезон отримувати столову картоплю. Таким чином отримують вільні від вірусів та хвороб рослини. А компактність насіння дозволяє його легко транспортувати, зберігати. А також сіяти картоплю в будь-який час. 

Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

«Селекціонери та дослідники компанії Bejo вже понад 15 років працюють над розробкою першого в країні тетраплоїдного гібриду картоплі, який виростає з ботанічного насіння.За останній рік на полях Нідерландів проводилися випробування гібридуОлівер F1, спільно з Naktuinbouw (Голландська інспекційна служба рослинництва) і цілим рядом фермерів. Процес виробництва насіння був успішним, і насіння гібрида вже доступне» — прокоментував директор з досліджень компанії Bejo Берт Шрійвер.

У компанії повідомили, що зосередяться на фермерах Африки, Азії та Центральної Америки, де тривалий строк розповсюдження звичайної картоплі руйнує посівний матеріал.

Крім того, новий гібрид випробують у кількох країнах ЄС, щоб оцінити його цінність.

Bejo очікує, що TPS майже не вплине на добре організований сектор для вегетативно розмноженої бульби картоплі в регіонах з помірним кліматом та легким доступом до елітного посівного матеріалу

Oliver F1 – малокрохмалиста столова картопля овальної форми, красивою гладкою шкіркою і гарним смаком.
Компанія розробляє також й інші сорти TPS.

Читайте також: У Нідерландах прагнуть розводити картоплю гібридами

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!