Овочі - Ягоди - Сад

У Нідерландах прагнуть розводити картоплю гібридами

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Дослідники нідерландського Інституту Ратенау говорять, що гібридне розведення картоплі може сприяти екологічній стійкості та продовольчій безпеці, швидкому впровадженню новинок, простіше зберігання та транспортування посадкового матеріалу у вигляді насіння. А додаткові кошти від продажу гібридів дадуть змогу більше інвестувати в науку.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Видання зазначає, що гібридне розведення картоплі — це новий спосіб розведення, розроблений в Нідерландах. Цей спосіб дозволяє швидше адаптуватися до сортів. Сорти картоплі також доступні у вигляді насіння. Їх простіше зберігати та транспортувати, ніж діючі бульби картоплі. Ця інновація пропонує можливості для вирощування картоплі, яка є більш стійкою. Це також може призвести до підвищення врожайності в різних кліматичних зонах та умовах. Цей метод може стати альтернативою багатообіцяючої генетичної модифікації сільськогосподарських культур.

Сторони, що беруть участь у ринку, також можуть допомогти. Вони повинні продовжувати використовувати різноманітний спектр генетичних матеріалів, сортів та методів вирощування. Влада та сектор також повинні продовжувати інвестувати в знання. 

«Цей метод повинен бути основою для нової моделі заробітку у картопляному ланцюжку. Це необхідно зробити, щоб країна зберегла лідируючу позицію», — наголошує видання.

Читайте також:Американські вчені працюють над сортом картоплі, малочутливим до травм

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями