Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Капусти знову подорожчали

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Після того, як на найбільшому гуртовому ринку Західної України «Шувар»в понеділок ряд видів капуст значно подешевшав, у вівторок ціни на них відіграли втрачене із запасом. Найбільше здорожчала цвітна капуста – майже вдвічі. На 46% збільшилася ціна на броколі – до 47.50 грн/кг, на 24% – на савойську – до 13 грн/кг і на 5% – на пекінську – до 10.00 грн/кг.

Про це свідчать дані про ціни на офіційному сайті ринку.

Стрибки цін на цвітну капусту характерні для третьої декади листопада – початку грудня, принаймні в останні 5 років. Цього року ціна на цвітну капусту стрибала протягом осені, але трималася на рівні, трохи вищому за середній з 2016-го. Так, станом на 20 листопада вона була на рівні 16.50 грн/кг. 23 листопада вона різко впала до 12.50 грн/кг – рівня, близького до найнижчого за останні 5 років. Але наступного дня майже подвоїлася – до 24 грн/кг. Такий рекордно високий рівень цін спостерігався на цю дату в 2018 році.

Тим часом цвітна капуста на гуртовому ринку «Столичний» в Києві коштувала 28 грн/кг, на гуртовому ринку «Нежданий» в селі Великі Копані на Херсонщині – 25 грн/кг.

Досвід минулих років показує, що в останні 5 з них ціни на цвітну капусту в кінці листопада та грудні зростали. Для цієї продукції о такій порі характерні різкі стрибки вартості, не рідкість і двократні.

Читайте також: Є підстави сподіватися, що ціни на деякі позиції борщового набору зростуть, – виробник

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ