Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

ITC «Готовність до торгівлі» та асоціація «Ягідництво України» навчають фермерів роботі на міжнародних ринках

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Третій рік працює програма співпраці проєкту International Trade Centre (ITC) «Східне партнерство: Готовність до торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу» та асоціація «Ягідництво України» з навчання аналізу ринків, експертних консультацій, обміну досвідом, сертифікації ягідних господарств, участі у виставках тощо.

Про це президент асоціації «Ягідництво України» Ірина Кухтіна розповіла у своїй колонці на AgroTimes.

«Спільними зусиллями з Проєктом, ми надаємо можливості, спеціальні знання та навички нашим учасникам, яких їм не вистачає для того, щоб бути успішними на міжнародних ринках, і проект ITC «Готовність до торгівлі» допомагає підприємствам сектору з проведенням відповідних тренінгів, семінарів, надає експертні консультації та проводить інші спеціалізовані заходи для обміну досвідом із місцевими та закордонними виробниками, підтримує участь українських компаній у провідних міжнародних виставках, торгівельних місіях та навчальних візитах», – зазначила президент асоціації.

Завдяки такій співпраці «Ягідництво України» розширює спектр послуг, готує В2В зустрічі на міжнародних виставках, тренінги з сертифікації за стандартами НАССР та GLOBAL G.A.P.

«Виключну користь українським виробникам принесли тренінги, пов’язані з аналізом ринків, – вони стали в пригоді під час підготовки компаній до міжнародних виставок. Представники компаній у подальшому були дуже нам вдячні за бізнес-аналітику, корисні знання щодо європейських ринкових трендів та навички нетворкінгу й ведення переговорів, отримані під час таких навчальних заходів», – зазначила авторка. 

Читайте також: Експорт заморожених ягід зріс попри карантин

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: