Овочі-Ягоди-Сад

Іспанські виробники часнику розраховують цього сезону добре заробити

Збільшення попиту на часник в ЄС через епідемію коронавірусу разом із дефіцитом запасів від попереднього сезону та зменшення поставок з Китаю дає гарні перспективи для майбутнього сезону в іспанській провінції Кастилія-Ла-Манча, яка розпочнеться близько 25 травня.

Про це повідомляє FreshPlaza.

За словами президента Національної ради часнику Хуліо Басете, очікується, що в 2020-му році в Іспанії зберуть 250 тис тонн, а в Кастилії-Ла Манчі – 175 тис тонн часнику.

Погода була сприятливою. А відсутність морозів узимку призвела до більш раннього достигання врожаю.

Ця сприятлива ситуація принесе полегшенням сектору, який кілька років не міг покрити свої витрати через низькі ціни на продукцію.

Перші продажі цього року відбувалися за цінами від 2,5 до 3 євро/кг, тоді як минулого року вони не перевищували 2 євро/кг.

Із закриттям кордонів Китаю на початку 2020 року призвела до того, що міжнародний ринок зосередився на Іспанії та вимагав більше кастилійського часнику, що дозволило відновити деякі ринки, які останнім часом були зайняті часником з третіх країн років.

⅔ іспанського часнику експортується. А цього року США та Канада здивували іспанських виробників, замовивши більше, ніж зазвичай.

Читайте також: Із новим урожаєм часник у Китаї значно подешевшав

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!