Овочі-Ягоди-Сад

Електроенергія з «відходів» світла знижує витрати на тепличне вирощування

Електроенергія з «відходів» світла знижує витрати на тепличне вирощування

600 панелей сонячних батарей компанії Ontario Heliene було розміщено у шаховому порядку та стрічками під дахом комерційної теплиці міста Грімсбі в провінції Онтаріо в Канаді. Без втрат урожаю вдалося виробити 9% електроенергії, що споживає теплиця.

Про це повідомляє HortiDaily.

Кожні сонячні панелі Heliene містять фотоелектричний модуль, що виробляє енергію, від світла, що надходить зверху або відбивається знизу та червоної поліуретанової плівки. Саме ця плівка перетворює частину зеленого спектру світла в червоний, який більш потрібний для рослин.

На сьогоднішній день панелі виробляють еквівалент 9% річного споживання електроенергії в теплиці без жодних негативних впливів на виробництво. Крім того, як побічний ефект, червоне світло перешкоджало розмноженню відомих тепличних шкідників — трипсів.

«Нас нас дуже заохочують результати, як врожай, що росте під панелями, так і електроенергія, яка виробляється. Ми використовуємо відпрацьоване світло для отримання екологічно чистої енергії, що знизить виробничі витрати для виробників», — прокоментував віце-президент з розвитку бізнесу Ontario Heliene Скотт Макларі.

Читайте також: Теплиці виробляють енергію для себе

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!