Овочі-Ягоди-Сад

Теплиці виробляють енергію для себе

Поновлювана система сонячної енергії в теплицях в Онтаріо (Канада) може генерувати близько 20% енергії, дослідили вчені з Університету Віндзора. 

Про це повідомляє FreshPlaza.

Професор Рупп Карріво, який очолює проект, вивчає можливість створення нової сонячної системи відновлюваної енергії, яка одночасно генеруватиме та зберігатиме енергію для теплиць.

«Ми прагнемо зробити дві речі: зменшити екологічний слід тепличного сектора, зменшивши деяку його залежність від викопних видів палива у вигляді нагріву природного газу, а також забезпечивши кращу потужність електричної мережі, генеруючи та зберігаючи електроенергію», — пояснив Рупп Карріво, 

Система, що випробовується, використовує чорні сонячні теплові панелі, які нагріваються сонцем, і отриманий вихід використовується для обігріву теплиці. Він також використовує сонячні фотоелектричні панелі та супутню електрохімічну акумуляторну систему, яка виробляє і накопичує електроенергію, щоб доповнити кількість енергії, яку може забезпечити провінційна сітка для роботи в теплиці.

«Завдяки новому виробництву енергії на місці, ми можемо зменшити викиди близько 20% парникових природних газів», — пояснив він.

Хоча дослідження все ще тривають, на сьогоднішній день результати показують, що найкращі показники забезпечуються комбінацією 90% сонячних теплових панелей та 10% фотоелектричних панелей та 6 годин автономної роботи для акумулятора.

Оскільки більшість виробників не мають площ для розміщення панелей, дослідники та дослідне господарство Under Sun Acres придумали оригінальний вихід: вони планують зробити плаваючу енергостанцію у ставку підприємства. Тим самим зекономилять площу і зихистять водойму від розростання водоростей та нагріву води, яку потім потрібно охолоджувати.

Початкові розрахунки показують рентабельність інвестицій протягом 10 років.

Читайте також: Люмінесцентна плівка збільшила врожай томатів та канабісу

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!