Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Експорт українських баштанних був кращим за очікування

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Станом на початок вересня 2020 року з України було експортовано 20 тис. тонн кавунів та динь на суму $3,6 млн. Для порівняння: у минулому році за кордон було відправлено 13 тис. тонн кавунів на суму $2 млн, – сказала заступник генерального директора Української аграрної конфедерації Наталія Зарицька.

Про це повідомляє журнал «Плантатор»

Низькі температури травня стримували розвиток розсади ранніх кавунів та не дозволяли своєчасно посіяти богарні кавуни. Виробники були змушені перенести посіви й посадки на кінець травня — початок червня. Як наслідок, господарства Херсонщини почали збирати перші кавуни наприкінці червня — на початку липня, тоді як у цей період 2019 року через зростання пропозиції вже фіксували перший обвал цін.

«Щодо врожаю ранніх кавунів, то порівняно з минулим роком він скоротився приблизно вдвічі. Менше зібрали середніх, проте пізні практично не постраждали. Ціни, розпочавшись із 11 грн/кг, упродовж сезону трималися на доволі високому рівні. Навіть коли вони у вересні впали до свого мінімуму, то залишалися на 65–70% вищими за аналогічний період минулого року», – зауважила Наталія Зарицька.

Читайте також: Завдяки конвеєру сортів ціни на кавуни не падали

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ