Овочі-Ягоди-Сад

Два виробника планують побудувати заводи картоплі фрі

Два виробника планують побудувати заводи картоплі фрі

ТОВ «Потейто Агро» та «Контінентал Фармерз Груп» заявили про плани побудови заводу з виготовлення картоплі фрі.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».  

«На Черкащині кілька років поспіль ТОВ «Потейто Агро» розмножує насіння для вирощування картоплі фрі. Будівництво заводу для виготовлення фрі неодноразово анонсувалося, проте воно затримується», – повідомляє видання. 

У статті знадується , що нещодавно про свою амбіцію з будівництва заводу для переробки картоплі на фрі повідомив найбільший виробник картоплі в Україні «Контінентал Фармерз Груп» (Continental Farmers Group).

Поки обидва підприємства перебувають на стадії опанування технології для вирощування принципово нового для Україну виду картоплі, в державі вже є кілька невеликих ліній, що чистять, нарізають картоплю на кшталт селянської та фрі, фасують у спеціальне пакування для HoReCa, що дозволяє зберігати продукт упродовж 14 діб. Тут також існує поле для роботи і ще не заповнена ніша.

Додається також, що в Україні є одне підприємство – ТОВ «Інтерагросистема», що має потужності для переробки 50 тис. т картоплі на фрі. Проте жодного року воно не працювало на повну потужність через брак сировини.

Читайте також: У «Поліській картопляній компанії» мріють постачати продукцію «МакДональдзу»