Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

У «Поліській картопляній компанії» мріють постачати продукцію «МакДональдзу»

ТОВ «Поліська картопляна компанія» успішно вирощує на Чернігівщині чипсову картоплю для відомих виробників «Монделіс Україна» (бренд «Чіпси Люкс»), «Клуб чіпсів» (бренд «Чіпстерс»), «Пепсіко» (бренд «Лейс»). І мріє постачати сировину для картоплі фрі у мережу «МакДональдз» в Україні, адже зараз її експортують.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«Моя найпотаємніша мрія – стати постачальником картоплі фрі для мережі «МакДональдз» в Україні, – поділився директор «Поліської картопляної компанії» Денис Стаценко. – На сьогодні її в Україні ніхто не вирощує, заморожену картоплю привозять із Польщі. Як я зазначав, картоплю у свіжому вигляді взагалі не експортують, тоді як обсяги світового експорту мороженої картоплі фрі величезні. Зайняти цю, поки що вільну в Україні, нішу — хороша мрія!».    

Крім того господарство планує далі вдосконалювати технологію вирощування картоплі, передусім систему крапельного поливу, на якій зараз зосередили свої зусилля, а також на технології обробітку ґрунту, підживлення, системах зберігання картоплі тощо. 

«Впровадження інтенсивних технологій дозволить нам довести врожайність чипсової картоплі на наших полях до 50 т/га (нині вона становить 40 т/га). У перспективі плануємо зробити велике сучасне сховище для зберігання картоплі», – сказав Денис Стаценко.

Читайте також: Українську асоціацію виробників картоплі очолив Денис Стаценко