Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Ціни на часник у Китаї й далі знижуються

Ціна на часник нового урожаю змішаної якості за тиждень знизилася на 1,56% з 1,28 юаня за 0,5 кг до 1,26 юаня за 0,5 кг. На ринку в повіті Цзиньсян міського округу Цзинін, провінції Шаньдунь, де розташовані найбільші площі часника у світі, тренди задають покупці зі складами, виторговуючи ціну.

Про це повідомляє FreshPlaza з посиланням на 51garlic.com.

Видання зазначає, що погода нині сприятлива для сушіння часника. І продукція в багатьох районах вже готова. 

Дещо зросла вартість оренди складів. Зростають обсяги поставок часника на ринок. 

«Ціна досить слабка. Це ринок покупців. Торговці з місцями зберігання обмежують ціну, яку вони готові платити за часник, який вони використовують для зберігання. Ціна на часник змішаної якості знизилася з 1,28 юаня ($0,18) за 0,5 кг минулого тижня до 1,26 юаня ($0,18) за 0,5 кг на цьому тижні. Це зниження на 1,56%.

Ціна була досить низькою з моменту появи свіжого врожаю часнику. Низька ціна привертає увагу торговців, які мають гроші на спекуляцію. Люди починають інвестувати, і ринок активний, але торговці, які насправді купують часник для зберігання своїх складів, досить суворі щодо ціни, яку вони готові платити. Ринок теж дещо хаотичний. Є люди, які шукають часник для переробки від середньої до низької якості, а інші шукають великий, найякісніший часник.

Видання робить висновок, що зрештою, міжнародний ринок є хаотичним, а пандемія Covid-19 ще більше посилює ситуацію. На даний момент ринок непередбачуваний, і це приносить велику небезпеку для трейдерів часника.

Читайте також: В Європі можуть бути гарні ціни на часник