Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Точка зору

Спаржа –– прибуткова культура, але потребує значних інвестицій

Ольга Лялюк
фермер, Харківська обл.
Поділитись:

Серед сільгоспвиробників ми є одними з перших, хто почав вирощувати спаржу в Харківській області. Наше господарство для експерименту у 2016 році висадило 3 сотки зеленої спаржі, у 2017 році –– 6 соток, у 2018 –– 10 соток. У майбутньому плануємо мати 1,5 га товарної спаржі. 

 Продукцію реалізуємо в ресторани та безпосередньо через сегмент HoReCa. Ціна цього року в середньому становила 200 грн/кг у роздробі, на початку сезону вона доходила до 400–450 грн/кг. Мінімальні оптові ціни збуту становили 130 грн/кг. Урожайність спаржі з 3–4-річної ділянки становить 4–5 т/га, тож це доволі прибуткова культура. В Україні вона поки що мало поширена, є кілька господарств у Херсонській, Київській, Черкаській областях. 

З реалізацією продукції проблем не було. Це відносно нова культура на українському ринку, тому її пропозиція та рівень споживання бажають бути кращими. Треба доводити інформацію як до виробників, так і до споживачів стосовно цінності такої культури. Хоча з приходом вільної Єврозони наші співвітчизники почали більше подорожувати Європою, де спаржа є звичною. З неї готують супи, її смажать, використовують як основну страву, гарнір до м’яса тощо.

До речі, у 2019 році, після мого вступу до аспірантури в Інститут овочівництва і баштанництва НААН України, ми заклали спаржевий дослідний полігон. Мета досліду –– визначити кращі гібриди зеленої спаржі в умовах Лісостепу України серед 23-х зразків від світових виробників насіння. 

Для фермера такі експериментальні дослідження є малоприбутковими, вони потребують значної уваги, матеріальних, трудових затрат. Натомість у рамках наукової роботи вони є надзвичайно цінними.

Початкові інвестиції в спаржевий бізнес немалі: на рівні $12–15 тис. на гектар за умови купівлі кореневищ. Тож перед стартом варто все добре зважити.

На практиці фермери починають вкладати кошти в закладання плантацій спаржі, не маючи достовірної інформації стосовно того, які гібриди є найбільш придатними до певних кліматичних умов у різних регіонах країни. Поки така інформація відсутня. Ми першими в Україні заклали дослідний полігон по цій культурі, нам вдалося зібрати унікальну колекцію гібридів, якої більше в нашій країні ні в кого немає. 

Це унікальний за новітніми дослідженнями експериментальний полігон, тому наукова робота не тільки є цікавою для мене, вона ще має практичне значення для вітчизняних аграріїв, адже через два роки ми дізнаємося, насіння гібридів яких світових виробників краще купувати, щоб одержати максимальний прибуток на підприємстві.

Поділитись: