Елеватор

Зерновий термінал Grain Alliance у Словаччині перевалив близько 70 тис. тонн збіжжя

Баришівська зернова компанія, яка на початку квітня 2022 року придбала зерносховище потужністю 20 тисяч тонн одночасного зберігання у місті Чєрна-над-Тисою у Словаччині, вже перевалила через нього велику кількість зерна.

Про це розповіли представники Grain Alliance, до складу якої входить компанія, під час круглого столу, який відбувся у Словаччині.

В компанії зауважують, що зерно до нового терміналу, який вдалося запустити в роботу за кілька місяців, поступає власними зерновозами Grain Alliance. Їх наразі 88.

Під час конференції президент Баришевської зернової компанії Євгеній Радовенюк висловив вдячність Європейському Союзу за підтримку українського агробізнесу під час повномасштабної війни. При цьому він зауважив, що українські компанії не завжди використовують надані партнерами можливості. Зокрема, ЄБРР готовий інвестувати у розвиток логістичних шляхів.

«Фахівці Баришевської зернової компанії довели, що для нас немає перешкод, які б ми не могли подолати. Ми придбали елеватор, який не працював й не експлатувався 8 років, але 20 червня нашими зусиллями він вже прийняв перше зерно і далі успішно працює, поступово нарощуючи темпи перевалки. За цей період нам вдалося перевантажити до Європи близько 70 тис. тонн збіжжя», – зазначив Євгеній Радовенюк.

Він також додав, що у планах Grain Alliance встановити на терміналі у Словаччині ще два додаткових силоси.

Нагадаємо, Grain Alliance придбав елеватор у Словаччині.