Елеватор

Grain Alliance придбав елеватор у Словаччині

Баришівська зернова компанія на початку квітня 2022 року придбала зерносховище потужністю 20 тисяч тонн одночасного зберігання у місті Чєрна-над-Тисою у Словаччині.

Про це повідомляє пресслужба Grain Alliance.

«Елеватор, який ми придбали, потребує низки допрацювань, щоб ним можна було користуватись для перевалки українського зерна. І ми сьогодні активно працюємо у напрямку налагодження роботи нового об’єкту, щоб якомога швидше запустити проект у дію», – зауважив Таір Мусаєв, віце-президент, комерційний директор Баришівської зернової компанії Grain Alliance.

На елеваторі у Чєрні-над-Тисою вже працює група спеціалістів елеваторного господарства Баришівської зернової компанії, яка осовоюється з особливостями технологій прийому і зберігання зерна, налагоджує і оптимізує потужності обладнання. Після відлагодження усіх систем зерносховище почне приймати українське зерно.

«Ми робимо ставку, звичайно, на своє збіжжя. Та не виключено, що у процесі налагодження і вдосконалення системи, ми надаватимемо допомогу іншим українським агровиробникам у питанні відвантаження урожаю», – вважає Таір Мусаєв.

Нагадаємо, Баришівська зернова компанія створила власний вагонний парк.