Елеватор

«Західний Буг» планує побудувати елеватор на Тернопільщині

Сокальський елеватор компанії «Західний Буг»

Наприкінці 2019 року компанія «Західний Буг» придбала елеватор у м. Ходорові потужністю 18 тис. тонн, збільшивши власні можливості з одночасного зберігання зерна до 108 тис. тонн.

Як повідомила прес-служба компанії, цього року планується збільшити пропускну здатність елеваторів по ю доробці та відвантажені зерна. Загалом на модернізацію елеваторних комплексів в «Західному Бузі» запланували 93 млн гривень.

Також у 2021 році  в компанії планують розпочати  будівництво елеватора, млина та макаронних ліній у м. Збаражі Тернопільської області.

«У ці проєкти плануємо інвестувати в загальному 403 млн грн: елеватор – 103 млн грн, млин – 125 млн  грн, макаронні лінії – 175,5 млн грн. Тобто наше підприємство буде не лише сировинною компанією, а й виробником готової продукції. Запустити проєкти плануємо у 2022 році», – розповів керівник «Західного Бугу» Василь Коцупир.

Компанія «Західний Буг» – приватне підприємство, яке обробляє 64 тис. га землі у Львівській, Чернівецькій, Тернопільській та Волинській  областях. Наразі зберігання зернових і олійних здійснюється на чотирьох елеваторах компанії, розташованих на Львівщині.

Читайте також: «Західний Буг» інвестує понад 400 млн грн у переробку