Елеватор
Головне:
Елеватор

ЄБРР та IFC профінансують підготовку ТЕО та конкурсної документації щодо проєкту концесії порту Чорноморськ

ЄБРР та IFC профінансують підготовку ТЕО та конкурсної документації щодо проєкту концесії порту Чорноморськ

Представники Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Міжнародної фінансової корпорації (IFC) погодились профінансувати підготовку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) та конкурсної документації щодо проєкту концесії залізнично-поромного комплексу в порту Чорноморська. Це дозволить значно заощадити державні кошти та зберегти високий рівень якості проєкту.

Про це повідомляє прес0служба Міністерства інфраструктури України.

 «Підхід до здійснення пріоритетних проєктів концесії в порту Чорноморськ, запропонований нашими міжнародними партнерами, допоможе зекономити бюджетні кошти та уможливить підготовку концептуальних записок у найкоротші строки. Наразі очікуємо, що концесійні тендери по обох проєктах Міністерство оголосить до кінця поточного року», – зазначив Владислав Криклій.

За його словами, Мінінфраструктури продовжить працювати спільно з міжнародними партнерами над обома проєктами ДПП у порту Чорноморськ. Це концесії залізнично-поромного комплексу, а також першого й контейнерного терміналів порту. У зв’язку з цим Мінінфраструктури готується до переговорів щодо укладення тристороннього договору з ДП «АМПУ» та міжнародною фінансовою організацією для підготовки ТЕО і проєкту конкурсної документації для обох концесійних проєктів.

Нагадаємо, ЄБРР інвестував в агросектор України близько €1,8 млрд.

Журнали