Елеватор

Що потрібно врахувати під час проектування теплогенератора для сушарки

сушарка

На етапі проектування конструкції сушарки потрібно подбати про запобігання пожежонебезпечним ситуаціям, потраплянню до сушарки шкідливих хімічних сполучень і забезпечити автоматичну зупинку роботи за виникнення позаштатної ситуації.

Про це під час Всеукраїнського практичного форуму «Власний елеватор» розповів директор компанії «ТЕФФ» Юрій Фаренюк.

Для того, щоб передбачити та виключити будь-які ризики, системи безпеки теплогенераторів TEFF проектують індивідуально, відповідно до типу зерносушарки, з урахуванням експлуатації за 100% навантаження.

«Під час проектування конструкції ми повністю виключаємо неспалювання хімічних сполук, що можуть потрапити до сушарки, або виникнення іскри. Щоб спалювання було ефективним, у димових газах має бути мінімальна допустима кількість тих хімічних сполук, що вважаються шкідливими для довкілля, а отже, й для зерна. Також встановлюємо автоматику, куди входить система безпеки, що має функцію гасіння сушарки», – розповідає Юрій Фаренюк.

Система безпеки теплогенератора, що проектується фахівцями компанії TEFF, надає багато показників роботи. Так, оператор, або будь-хто інший, може бачити на екрані температуру й керувати нею, помічати якісь збої в запрограмованому алгоритмі роботи сушарки.

«Цим екраном можна користуватися так само, як мобільним телефоном. Це фактично дає можливість відслідковувати роботу сушарки, бачити всі можливі ризики і, відповідно, або попередити їх, або повністю проаналізувати роботу обладнання й змінити щось», – додає Юрій Фаренюк.

Нагадаємо, безпечне сушіння можливе за дотримання оптимальних температур.