Елеватор

TEFF створила територіальний центр у Казахстані

TEFF створила територіальний центр у Казахстані

Ідеологія компанії «ТЕФФ» передбачає локалізацію виробництва у тих країнах, де це дозволяють обсяги продажів. Таким територіальним центром став для нас Казахстан з подальшою перспективою експорту нашої продукції до країн Середньої Азії. 

Про це в інтерв’ю The Ukrainian Farmer розповів директор компанії «ТЕФФ» Юрія Фаренюк.
За його словами, у Кахахстані фахівці компанії виконують вже третій контракт для великих олійноекстракційних заводів.

«Останній і раніше використовував технології зі спалювання біомаси, але їх ефективність була значно гіршою й була менш дружньою до навколишнього середовища.  Зараз підприємство замовило в нас більш ефективне обладнання з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Вони навіть фінансування отримували за спеціальною кредитною програмою для підприємств, які використовують екодружні технології. Тому тенденція еcofriendly присутня і в Казахстані й ми її розповсюджуємо скрізь», – зазначив Юрій Фаренюк.
Він підкреслив, що парові котли для заводів «ТЕФФ» виготовила вже в Казахстані згідно з технологічними вимогами компанії та технологічними рішеннями, які виробляються в Україні й надалі експортуються до цієї країни.

«Такий підхід дає нам конкурентну перевагу. Там ми акцентовані на країни Середньої Азії. За собою ми залишаємо розробку та виготовлення техніко-технологічних рішень, системи управління технологією спалювання та безпеки», – додав Юрій Фаренюк.

Нагадаємо, технології TEFF є екодружніми. Також ми писали, що TEFF презентувала нетрадиційні пластинчасті теплообмінники.