Елеватор

Волинська фітосанітарна лабораторія одержала атестат про акредитацію

Волинська фітосанітарна лабораторія одержала атестат про акредитацію

Волинська обласна фітосанітарна лабораторія одержала атестат про акредитацію від Національного агентства з акредитації України відповідно до вимог ДСТУ ІSO/IEC 17025:2006 у сфері фітосанітарної експертизи продуктів рослинного походження та інших об’єктів регулювання у сфері карантину рослин.

Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

Сфера акредитації включає п’ять видів випробувань (фітосанітарної експертизи) та ідентифікацію 11 видів регульованих шкідливих організмів. Атестат дійсний до 25 грудня 2023 року.

Наразі у Волинській фітосанітарній лабораторії впроваджена й ефективно функціонує система управління відповідно до вимог ДСТУ ІSO/IEC 17025:2006 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».

Впровадження стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025 відкриває для лабораторії нові можливості на внутрішньому ринку, шлях до співпраці з іноземними лабораторіями та замовниками з інших країн.

Існуюча система управління формує ряд принципових політик, які запобігають комерційному й адміністративному впливу на достовірність результатів випробувань. Вона забезпечує прозорість комплексу робіт: від прийому та реєстрації зразків до видачі висновків. Всі етапи випробувань відображені та задокументовані в державних стандартах, методиках та процедурах випробувань.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!